Акваріумна рибка Макрогнатус глазчатий (Macrognathus aculeatus)
Макрогнатус глазчатий
(Macrognathus aculeatus) - одна з найбільш незвичайних акваріумних
рибок. Відносяться до сімейства Хоботнорилих. У них подовжене тіло, що
нагадує вугра, з маленькою головою та хоботком. Іноді їх називають
"колючий вугор" з за розташування гострих шипів на спинному плавці,
тому не варто ловити цю рибку руками.
На спинному плавці є 3-7 чорних плями в оточенні золотих обідків, через них він і отримав назву глазчатий макрогнатус
Рибки неагресивні і нескладні в утриманняі.
Молоді макрогнатуси добре уживаються в зграйки собі подібних. Дорослі - стають більш територіальні, і можуть стати агресивними, захищаючи свою територію від родичів.
Не варто утримувати разом з агресивними, хижими або іншими територіальними рибами - боціямі, ціхлідамі, торакатумамі, лабео.
Сухі тонуть корми - зрідка, в невеликих кількостях
Годувати краще невеликими порціями, 1-2 рази на день, щоб рибки з'їли весь корм протягом 10-15 хвилин.
ІМ акварибкі створив гарні умови для комфортної покупки мешканців акваріума.
У каталозі можна побачити реальні відео, замовити та купити макрогнатус глазчатий яких ми продаємо дешево та з доставкою по Україні.
На спинному плавці є 3-7 чорних плями в оточенні золотих обідків, через них він і отримав назву глазчатий макрогнатус
Рибки неагресивні і нескладні в утриманняі.
Рибка макрогнатус особливості і характеристики
- Рекомендована температура води - 22-26
- В акваріумах можуть виростати до 15-20 см
- Рекомендований обсяг Акви від 80-100 літрів для пари
- Статевозрілими стають на 2 роки.
- Тривалість життя в середньому років 10. При хороших умовах доживають до 15 років.
- Активні у вечірній і нічний час. Днем може ховатися в заростях рослин, або зариватися в грунт, залишаючи голову або навіть тільки на поверхні.
- Не люблять яскраве освітлення, вважають за краще півтіні в заростях рослин. Можуть підкопувати рослини, тому бажано в акваріум підбирати рослини з великою кореневою системою
Макрогнатус утримання
- Грунт краще вибирати темний, рибки будуть виглядати з ним контрастніше. В ідеалі - дрібний окатанний кварц, без гострих кутів. Вибір правильного грунту дуже важливий - тіло рибки виробляє слиз, надлишки слизу удялять при заривании магрогнатуса в грунт. Якщо рибка не зможе зариватися - в подальшому це може призвести до розвитку різних захворювань шкіри.
- Дуже корисно помістити в акваріум натуральну корч - вона виділяє в воду гумінові речовини, які покращують самопочуття і імунітет рибок, і роблять середовище проживання наближеною до природного по максимуму.
- Акваріум обов'язково повинен бути обладнаний кришкою, макрогнатуси можуть вилазити з акваріума і до години витримувати без води.
- Догляд за акваріумом - щотижня підмінювати до 30% води, сіфонити грунт, регулярно промивати губки внутрішнього або зовнішнього фільтра. Регулярний догляд за станом акваріума не дозволить накопичуватися в акваріумі азотистих сполук і сприятливо позначиться на самопочутті рибок.
- Рекомендується підтримувати стабільну температуру на рівні 22-26 ° С. Холодну воду рибки переносять погано, починають хворіти. Тому в акваріумах необхідно встановлювати терморегулятори.
Макрогнатус сумісність з іншими рибами
Спокійні риби, сумісні зі мирними і неагресивними мешканцями акваріума. Добре поєднуються з радужниц, скаляріями, гурамі, коридорас, акантофтальмусов, невеликими нехижі ціхлідамі.Молоді макрогнатуси добре уживаються в зграйки собі подібних. Дорослі - стають більш територіальні, і можуть стати агресивними, захищаючи свою територію від родичів.
Не варто утримувати разом з агресивними, хижими або іншими територіальними рибами - боціямі, ціхлідамі, торакатумамі, лабео.
Рибки акваріумні макрогнатус корм і харчування
Хижак. в природі харчуються комахами, дрібними рибками, ракоподібними. Можна годувати м'ясом креветок, молюсків, раків. Молоді макрогнатуси добре їдять Аулофорус, трубочник, мотиль, артемію, дафнії. Дорослим великим рибам можна давати дощових черв'яків.Сухі тонуть корми - зрідка, в невеликих кількостях
Годувати краще невеликими порціями, 1-2 рази на день, щоб рибки з'їли весь корм протягом 10-15 хвилин.
Які відмінності самка - самець Макрогнатус глазчатий?
За розміром - доросла самка не дуже товсті й більша за самцяІМ акварибкі створив гарні умови для комфортної покупки мешканців акваріума.
У каталозі можна побачити реальні відео, замовити та купити макрогнатус глазчатий яких ми продаємо дешево та з доставкою по Україні.
Показники рибок
Від і подвід
Вьюны:Екзотичні
Відгуків: 0
1. Доставка живого товару
- Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура
12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
- Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума
замовлення 800 грн.
- Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 800 грн.
- Рибку відправляємо в термоконтейнерах,
вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за
погодженням з менеджером
- Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
- Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
2. Замовлення з рослинами без живності
Якщо у замовленні є рослини, без живності:- відправка Новою поштою або Укрпоштою - мінімальна сума замовлення 200 грн за 100% передоплатою.
3. Доставка товару з акваріумістіки, тераріумістиці
- мінімальної суми замовлення немає
- форма оплати будь-яка
Імпортна живність
Вся імпортна рибка та живність перед продажем проходить 2х тижневий карантин (сидить на самоізоляції :) Продаємо тільки здорову рибку та екзотичну живність.... Детальніше...Схожі товари