Білий перламутровий гурамі

Код:
1151
Артикул:
1151
Виробники
Украина
Розмір:
5 см
Наявність:
На складі

40 грн


Від і подвід
Лабиринтовые
Всі характеристики
Професійні консультації
Білий перламутровий гурамі це -
приголомшливо красиві товариські рибки. Дуже спокійні і миролюбні. Неагресивні, навіть під час нересту інших риб відганяють без наслідків для їхнього здоров'я.
У перекладі «гурамі» - «риба, яка висовє з води свій ніс». У них є спеціальний орган дихання - зябровий лабіринт, він дозволяє рибкам заковтувати і використовувати для дихання атмосферне повітря. Вони часто піднімаються до поверхні води і заковтують повітря, і якщо немає доступу до поверхні води, рибка може загинути.
Ще одна їх особливість - черевні плавники у вигляді тонких довгих ниток, служать для дотику. Така зміна відбулася в процесі еволюції для орієнтування в каламутній воді.
 

Особливості рибки білий перламутровий гурамі.

 • Рекомендована температура води - 24-27
 • В акваріумах можуть виростати до 8-10 см
 • Рекомендований об'єм Акви від 40 літрів на пару.
 • Статевозрілими стають до 8-10 місяців.
 • Тривалість життя 7-9 років, в залежності від умов утримання.
 • Не псують рослини.
Відрізняються своєю здатністю поїдати гідр і дрібних фіз і вважаються санітаром акваріума. Знищують дрібних равликів - фіз та котушок, які дуже швидко розмножуються в акваріумах і шкодять живим рослинам.

Содержание

 • Дуже бажаний акваріум з живими рослинами, щоб у рибок була можливість і ховатися, і вільне місце для плавання. На поверхні води - бажані плаваючі рослини - наприклад, Річчі, пистия, лімнобіум, але вони не повинні повністю покривати поверхню води, так як гурамі будуть періодично спливати для заковтування повітря з поверхні
 • Грунт краще вибирати темний, рибки будуть виглядати з ним контрастніше. Дуже корисно помістити в акваріум натуральну корч - вона виділяє в воду гумінові речовини, які покращують самопочуття і імунітет рибок, і роблять середовище проживання наближеною до природного по максимуму.
 • Догляд за акваріумом - щотижня підмінювати до 30% води, сифонить грунт, регулярно промивати губки внутрішнього або зовнішнього фільтра. Регулярний догляд за станом акваріума не дозволить накопичуватися в акваріумі азотистих сполук і сприятливо позначиться на самопочутті рибок.
 • Рекомендується підтримувати температуру на рівні 25-27 ° С. Холодну воду рибки переносять погано, починають хворіти. Тому в акваріумах з гурамі, як і з будь-якими тропічними рибками, необхідно встановлювати терморегулятори. Також бажано кришка акваріума - під нею утворюється вологе повітря з підвищеною температурою, що знижує ймовірність пошкодження лабіринтового органу гурамі під час дихання атмосферним повітрям. Риби часто спливають, щоб ковтнути повітря з поверхні води і велика різниця температур небажано.
 

Сумісність з іньшими рибами

 • Гурамі дуже миролюбні рибки і випадки агресії дуже рідкісні - наприклад, під час охорони гнізда під час нересту. В акваріумах великих розмірах, густо засаджених рослинами - достатньо місця і укриттів, і бійок не відбувається. Кращий варіант для утримання - акваріум від 80 літрів, 3-5 гурамі. Рибки весь час знаходяться в русі, плавають зграйкою, систематично піднімаючись до поверхні води за черговою порцією повітря, поводяться мирно, ніколи не ображають інших риб.
 • Утримувати можна з дрібними харацінових (расбор, минорами, неону), радужниц, апістограмми, скаляріями, іншими Лабірінтовий, сомиками - різними видами коридорасов, анцитрус, стурісом, лорікаріі.
 • Небажано тримати з активними агресивними рибками - як суматранські барбуси. Вони можуть травмувати гурамі - відкусити вуса, або порвати плавник.
 • Не можна утримувати з великими ціхлідамі, золотими рибками.

Харчування для гурамі

 • В годування гурамі абсолютно невибагливі і готові поласувати будь-яким знайденим кормом. У рибок невеликий рот, тому не давайте їм велику їжу.
 • Як і інші рибки, гурамі будуть дуже вдячна за різноманітне харчування. Адже годування будь-яких акваріумних рибок має бути правильним - збалансованим, різноманітним. Це фундаментальне правило є запорукою успішного змісту будь-яких рибок.

Які відмінності самка - самець?

Спинний плавник у самців більший і витягнутий, у самки закруглений - це найнадійніший ознака для визначення статі гурамі.

Показники рибок

Від і подвід
Лабиринтовые
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари
Мікрорасбора галактика (Danio margaritatus)
Від і подвід: Нанорыбки
20 грн
Скалярия золота (жовта)
Від і подвід: Цихлиды
40 грн
Цілується рожевий гурамі балон
Від і подвід: Лабиринтовые
40 грн
Сомік Коридорас Трилінеатус - Corydoras trilineatus
Від і подвід: Сомы
50 грн
Сомік венесуела оранж
Від і подвід: Сомы
45 грн
Расбора Еспеі нано рибка
Від і подвід: Нанорыбки
25 грн
Апистограмма Рамірезі Microgeophagus Ramirezi
Від і подвід: Цихлиды
45 грн
Серпас вуалевий Мінор (Hephessobrycon minor)
Від і подвід: Харациновые
25 грн