Целующійся рожевий гурамі балон

Код:
1132
Артикул:
1132
Виробники
Украина
Розмір:
4-5 см
Наявність:
На складі

40 грн


Від і подвід
Лабиринтовые
Всі характеристики
Професійні консультації
Рожева гурамі, що цілується балон (Helostoma temminckii balloon) відноситься до лабірінтових рибок, з дуже незвичайною поведінкою - у них дуже великі рухливі губи, з дрібними рухливими роговими зубами зсередини, вони використовуються в ролі скребка для зрізання водоростей зі стекол, каменів, декору в акваріумі і поїдання гідр.
Тому ці рибки корисні в акваріумі в якості водоростеїдів, що очищають небажані водоростеві обростання.

Особливості рибки Рожева гурамі.

  • Дуже цікаві «цілучі» рухи губ, які можна побачити у рибок при харчуванні, прояві ритуальної агресії для встановлення ієрархії, а також при шлюбному залицянні.
  • В акваріумах можуть виростати до 8 см
  • Рекомендований Об’єм Акви від 50 літрів.
  • Статевозрілими стають до 1,5-2 років.
  • Тривалість життя 5-6 років, в залежності від умов утримання.
  • Форма балон була виведена як мутація з коротким і круглим тілом, надавши вид повітряної кулі, вони не так витривалі, як природні види, і мають більш коротку тривалість життя.

Утримання

У природі цей вид живе в водах, що повільно протікають або стоячих водах, густозарослих - озера, заплави, болота, канави на рисових полях.
Ґрунт краще вибирати темний, рибки будуть виглядати з ним контрастніше. Бажано наявність різноманітних укриттів у вигляді корчів і каменів.
В акваріумі обов'язково повинен бути потужний фільтр, і аерація. І обладнання не повинно створювати сильних потоків води, оскільки риба віддає перевагу слабкій течії.
Обігрівач обов'язковий, рекомендована температура 22-26 градусів.
Бажано кришка акваріума - під нею утворюється вологе повітря з підвищеною температурою, що знижує ймовірність пошкодження лабіринтового органу гурамі під час дихання атмосферним повітрям. Риби часто спливають, щоб ковтнути повітря з поверхні води, тому небажана велика різниця температур.
Регулярні підміни води в акваріумі (до 25% щотижня), не дозволять накопичуватися в акваріумі азотистим сполукам і сприятливо позначаться на самопочутті рибок.

Сумісність

Для утримання краще купувати молодняк, краще групу гурамі. Ніколи не купуйте тільки двох, тому що сильний почне пригнічувати іншого. Кращий варіант - 3-5 гурамі.
Мирні, тримаються в середньому і верхньому шарах води. Прекрасно уживаються з іншими мирними рибами. В акваріумі риби весь час знаходяться в русі, плавають зграйкою, систематично піднімаючись до поверхні води за черговою порцією повітря, поводяться мирно, ніколи не ображають інших риб.

Харчування

Всеїдні, харчуються водоростями, рослинами, їдять всі види кормів, але віддають перевагу живим і замороженим - дафнії, циклопу, трубочнику, мотилю, артемії і т.д.
У раціоні повинні бути присутні сухі корми з високою часткою рослинних компонентів, таких як спіруліна або аналогічні. Підійдуть і ошпарені салатні, капустяні і шпинатові листя, шматочки огірка.

Які відмінності самка - самець?

Явних зовнішніх відмінностей немає. Самки відрізняються повнотою, а самці яскравим забарвленням в період нересту, опуклим чолом і загостреним спинним плавцем.

Показники рибок

Від і подвід
Лабиринтовые
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Білий перламутровий гурамі
Від і подвід: Лабиринтовые
40 грн
Сомік Коридорас Трилінеатус - Corydoras trilineatus
Від і подвід: Сомы
50 грн
Сомік венесуела оранж
Від і подвід: Сомы
45 грн
Расбора Еспеі нано рибка
Від і подвід: Нанорыбки
25 грн
Апистограмма Рамірезі Microgeophagus Ramirezi
Від і подвід: Цихлиды
45 грн
Серпас вуалевий Мінор (Hephessobrycon minor)
Від і подвід: Харациновые
25 грн
Псевдоскат севілья (Beaufortia leveretti)
Від і подвід: Сомы
70 грн
New
Ляліус (Colisa lalia)
Ляліус (Colisa lalia)
Від і подвід: Лабиринтовые
45 грн